אודות החברה

מי אנחנו?

חברת “חישובים בראש טוב” נוסדה בשנת 2003 על־ידי דני קרייסברג, ומובילה קרוב לשני עשורים את תחום כתבי הכמויות לבנייה בארץ ובחו”ל. החברה פיתחה פרופיל עבודה ייחודי וחדשני, שמתבטא הן בתהליך העבודה והן בצורת ההגשה של כתב הכמויות.
הפיתוח נבע מצורך אמיתי של הלקוחות לקבל מוצר אמין, מדויק שניתן להבינו, ומסוגל לשמש כלי עבודה יעיל לכל בעלי המקצוע המעורבים בבנייה.
החברה מספקת כתבי כמויות למפקחים ולאדריכלים המובילים בישראל וללקוחותיהם.

דני קרייסברג | בעלים מנכ"ל

בעל תואר הנדסאי בניין מהמכללה למנהל, ראשון לציון.
דני מוביל את החברה להתפתחות תמידית מתוך הקשבה לאנשי המקצוע בשטח, ובהתאם לצורך שעולה בפרויקטים המגוונים שבהם המשרד לוקח חלק.
בשנים הראשונות התמקדה החברה בעבודה עם הסקטור הפרטי בבנייה יוקרתית, ובשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה גם לסקטור הציבורי.

הפיתוחים הייחודיים שלנו

 • כתב כמויות איכותי ומפורט הוא המפתח להערכה תקציבית מדויקת של הפרויקט כולו, ומאפשר הוזלת עלויות התשלומים לקבלן, הערכות מראש לעלויות הבנייה, וחיסכון בזמן ובעלויות רבות. רמת הדיוק בכתב הכמויות והירידה לפרטים הם המפתח להצלחת הפרויקט ולחריגות מינימליות.
 • התוכניות הוויזואליות הן מוצר ייחודי, שפותח על־ידי “חישובים בראש טוב”, ומציעות ליזם, לקבלן, למפקח ולאדריכל תוכנית ברורה, פשוטה, וצבעונית. התוכניות הוויזואליות מתבססות על התוכניות של האדריכל והיועצים, ומאפשרות בדיקה מהירה של אלמנטים, הכנסת שינויים בקלות, מניעת “טעויות סופר” בחישובים ובתמחורים, ורמת דיוק מקסימלית. 
 • מערכת חדשנית ודינמית לניהול פרויקט הבנייה – פיתוח בלעדי של חברת “חישובים בראש טוב”, שמטרתו לייעל את ניהול הפרויקט. המערכת משמשת את לקוחותינו לצורך אומדן תקציבי באופן דינמי – הסרה והוספה של אלמנטים מהפרויקט בכל שלב של בנייה או שיפוץ. 

בחברת “חישובים בראש טוב”, ההפתעות צפויות מראש!

 • כתב כמויות איכותי ומפורט
  הוא המפתח להערכה תקציבית מדויקת של הפרויקט כולו, ומאפשר הוזלת עלויות התשלומים לקבלן, הערכות מראש לעלויות הבנייה, וחיסכון בזמן ובעלויות רבות. רמת הדיוק בכתב הכמויות והירידה לפרטים הם המפתח להצלחת הפרויקט ולחריגות מינימליות.

 • התוכניות הוויזואליות
  הן מוצר ייחודי, שפותח על־ידי “חישובים בראש טוב”, ומציעות ליזם, לקבלן, למפקח ולאדריכל תוכנית ברורה, פשוטה, וצבעונית. התוכניות הוויזואליות מתבססות על התוכניות של האדריכל והיועצים, ומאפשרות בדיקה מהירה של אלמנטים, הכנסת שינויים בקלות, מניעת “טעויות סופר” בחישובים ובתמחורים, ורמת דיוק מקסימלית. 
 • מערכת חדשנית ודינמית לניהול פרויקט הבנייה

  פיתוח בלעדי של חברת “חישובים בראש טוב”, שמטרתו לייעל את ניהול הפרויקט. המערכת משמשת את לקוחותינו לצורך אומדן תקציבי באופן דינמי – הסרה והוספה של אלמנטים מהפרויקט בכל שלב של בנייה או שיפוץ. 

בחברת “חישובים בראש טוב”, ההפתעות צפויות מראש!

מי במשרד?

איילה שמואלי | סמנכ”לית

בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים B.Design מהמכון הטכנולוגי חולון HIT. 
איילה עובדת בחברה משנת 2014 בתפקיד מנהלת הפרויקטים ואחראית על הכשרת הצוות המקצועי במשרד. 

קרן הדד

עוזרת מנכ"ל ומנהלת משרד

ליהי חכם

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים טכניון, 2018

אולגה גולצברג

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים טכניון, 2016

חן שטיינברג

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים טכניון, 2017

רון שמידט

הנדסאי בניין שנקר, 2019

שמחים תמיד לענות לכל שאלה, צרו איתנו קשר לתיאום פגישה

טל.09.9542059
נייד:052.6513773
גיבורי ישראל 7, ת.ד 8243 נתניה
danny@roshtov1.co.il

שמחים תמיד לענות לכל שאלה, צרו איתנו קשר לתיאום פגישה

טל.09.9542059
נייד:052.6513773
גיבורי ישראל 7, ת.ד 8243 נתניה
danny@roshtov1.co.il